TX Nefario - шаблон joomla Форекс

Kancelaria świadczy usługi w szczególności w zakresie:

prawa cywilnego
m.in. w sprawach spadkowych, o stwierdzenie zasiedzenia, dotyczących służebności czy zapłaty oraz realizacji umów i odszkodowań
prawa pracy
m.in. sprawy o przywrócenie do pracy, dochodzenie odszkodowań z tytułu wadliwego rozwiązania stosunku pracy, wynagrodzenia z tytułu nadgodzin, ekwiwalentów, odszkodowania lub zadośćuczynienia z tytułu mobbingu, prawa ubezpieczeń społecznych (w sprawach emerytur, rent, zasiłków)
prawa rodzinnego i spadkowego
m.in. sprawach rozwodowych, dotyczących roszczeń alimentacyjnych, o ustalenie, wykonywanie i zmianę kontaktów z dzieckiem
prawa administracyjnego
m.in. reprezentowanie w postępowaniu przed organami administracji publicznej (ZUS,US) jak i przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami.
PRAWA GOSPODARCZEGO I PRAWA SPÓŁEK HANDLOWYCH
m.in. zakładanie i bieżąca obsługa spółek prawa handlowego, przygotowywanie dokumentów korporacyjnych (uchwał, regulaminów), przygotowywanie umów związanych z bieżącą działalnością spółki.
windykacji wierzytelności
skuteczna windykacja należności od dłużników.

Różnorodność doświadczeń w zakresie działalności pozwala Kancelarii wykreować usługę na miarę potrzeb Klienta oraz z przyjemnością i zaangażowaniem zapewniać pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

 

Z uwagi na wspólną siedzibę, Kancelaria blisko współpracuje z radcami prawnymi specjalizującymi się w prawie spółdzielczym, oświatowym, prawie zamówień publicznych i odszkodowaniach komunikacyjnych. Praca całego zespołu pozwala zapewnić wszechstronną obsługę na najwyższym poziomie. Priorytetem dla Kancelarii jest dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie wykraczające poza ramy konwencjonalnej obsługi prawnej.

 

 

Wkładamy serce w naszą pracę. Cieszymy się z sukcesów Naszych Klientów.